Apie mus

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj – kūnas ir kraujas.“ (Viktoras Hugo)

Pirmieji nedrąsūs žingsniai link Laimingų daržovių Ūkio įvyko 2016 m., kai pagaliau radome mūsų svajonių sodybą. Pakako kelių sekundžių suprasti, kad čia yra neapsakomai gera. Sodyba pilna gyvybės, su neišsemiamais gamtos gėrybių aruodai – laukinės rūgštynės, raktažolės, žemuogės, čiobreliai, pievų gėlės, grybai…

Atsiradus sodybai, atsirado ir galimybė užsiauginti sau ir artimiesiems daržo gėrybių. Visada buvo svarbu, ką valgome. Geriau jau mažiau, bet kiek galima kokybiškesnio, namuose gaminto maisto. Pradėjome domėtis gamtinės žemdirbystės principais, ieškoti kur būtų galima įsigyti įvairių daržovių veislių, kaip auginti nenaudojant cheminių trąšų. Tik nedidelė saujelė tikėjo, kad mums pavyks „pievoje“ užauginti daržovių. Pavyko.

Taip gimė svajonė – kodėl nepabandžius pasiūlyti platesniam ratui žmonių paveldo daržovių, užaugintų mūsų vienkiemyje, kad kuo daugiau žmonių atrastų iš naujo tikro maisto skonį. 2018 m. rudenį pasiūlėme pirmuosius mūsų Laimingų daržovių Ūkio krepšelius.

Mūsų istorija dar tik prasideda, dar tik pirmieji daigelio lapai, bet tikime, kad užaugsime dideli ir stiprūs. Kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo nedrąsaus žingsnio.

Susiformuokite savo daržovių krepšelį