Kodėl mūsų ūkis

a

Laimingų daržovių Ūkio komanda kiekvienais metais ieško pasaulinio paveldo sėklų. Savo klientams norime pasiūlyti spalvotų, kvapnių ir šviežių daržovių. Taip skatiname kasdieną suvartoti kuo daugiau daržovių.

Laimingų daržovių Ūkyje visos daržovės ir prieskoninės žolelės yra auginamos remiantis gamtinės žemdirbystės principais. Nenaudojame jokių trąšų, kad pasiektume kuo didesnį derlių. Auginant daržoves, mums į pagalbą ateina mikroorganizmai ir bakterijos. Mūsų darže net ir piktžolės randa sau vietą, nes sudaro puikias gyvenimo sąlygas mūsų mažiesiems pagalbininkams –įvairiems vabaliukams, rupūžėms ir driežams.

a
a

Sezono eigoje keičiasi ir  plečiasi mūsų siūlomas asortimentas. Pavasarį, kol sezonas dar neįsibėgėjęs, daugiau pasiūlysime pirmųjų žalumynų, prieskoninių žolelių, vieną kitą ankstyvąją daržovę, tačiau su kiekviena savaite ir asortimentas plėsis ir gausės.

Pasirinkę mūsų Laimingų daržovių Ūkio prenumeratą, taupysite savo brangų laiką. Sugaišite tik kelias minutes, kol išsirinksite mėgstamas daržoves ir pasirinksite pristatymo laiką ir vietą. Ir visą savaitę mėgausitės šviežiomis, sveikomis ir spalvotomis daržovėmis.

a

Esame pasiruošę Jums padėti kasdien suvartoti kuo daugiau daržovių, tuo pačiu ir maitintis sveikiau. Kiekvieną savaitę pasiūlysime receptų, įvairių patarimų, kaip skaniau pasigaminti mūsų auginamas daržoves.

Susiformuokite savo daržovių krepšelį